V březnu se u nás narodilo 62 novorozenců. Z toho čtyři Matyáškové a dvě Sofinky

8. 4. 2024

KRÁTKÁ INFORMACE

V březnu se v porodnicích krajských nemocnic narodilo 62 dětí, z toho 26 holčiček a 36 kluků. Některé z nich narozené v Domažlicích si lze prohlédnout v naší babygalerii.

Hned 4x se narodil Matyášek a 2x Sofinka. Nejmenší děťátko vážilo 2 220 gramů a největší pak 4 520 gramů.
Všem novým rodičům děkujeme za důvěru, blahopřejeme k jejich malým zázrakům a přejeme hodně štěstí a lásky.

V odkliku najdete vše o domažlické porodnici.

Nejbližší neformální setkání zástupců domažlické porodnice s těhotnými ženami se koná 18. dubna v 16 hodin.

Prohlídky porodnice jsou možné denně po domluvě na telefonu 379 710 235 nebo nově také kdykoli v podobě virtuální prohlídky. Pro těhotné ženy organizujeme těhotenské kurzy a nově mohou využít i jako šestinedělky .

Těhotné ženy i maminky u nás mohou využívat těhotenské a babymasáže nebo bylinkovou vaginální napářku, novinkou jsou návštvy porodní asistentky v domácím prostředí a rodičky po celou dobu pobytu mají k dispozici bufetové stravování a každá dostane také 1000 Kč na útratu do lékárny.