Urgentní příjem - triáž / pohotovost

Ambulance urgentního příjmu slouží pro prvotní vyšetření/ošetření a triáž všech příchozích pacientů v akutním stavu, tzn. pacientů s náhlými bolestmi, zdravotními komplikacemi, s úrazy. Ambulance se nachází ve vestibulu nemocnice vlevo za hlavním vchodem. 

Po triážním vyšetření jsou dle potíží a potřeby odesláni do odborné ambulance, kde už o nich vědí a dle priority vezmou k ošetření. 

personál kmenoví zdravotníci Domažlické nemocnice
telefon 379 710 310 (recepce)
provoz non stop - 24/7

Index závažnosti poruchy zdraví pro stanovení priority ošetření

urg

Urgentní příjem se netýká těchto pacientů

  • Pokud jdou na kontrolu nebo jsou k ošetření či vyšetření předem objednáni (neakutní stavy). Jdou přímo do ordinace, kam jsou objednáni.
  • Stálí pacienti registrovaní v ordinaci u praktického lékaře nebo pacientky registrované v ordinaci gynekologa, pokud směřují právě do takové ambulance. Jdou přímo ke svému ošetřujícímu lékaři.
  • Pokud je do nemocnice veze zdravotnická záchranná služba (zejm. pacienti v ohrožení života). Směřují přímo na emergency.
  • Prozatím rovněž dětských pacientů a pacientek s akutními gynekologickými potížemi. Do triáže urgentního příjmu budou zařazeni/y až po zkušební době v průběhu 1. kvartálu 2023.

        UP

UP 1

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2024 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.