Domažlická nemocnice - Rozvoj a posílení odolnosti a připravenosti zdravotnického zařízení / Rozvoj laboratorních kapacit

Cílem projektu 98. výzvy REACT-EU je posílit připravenost systému nemocnice na pandemickou situaci a potenciální hrozby, a to modernizací přístrojového vybavení na odděleních ARO, JIP, RTG, laboratoře, chirurgie včetně operačních sálů, interna, oddělení gynekologicko porodnické.

Cílem projektu 102. výzvy REACT-EU je posílit připravenost systému nemocnice na pandemickou situaci a potenciální hrozby. Toho má být dosaženo prostřednictvím rozvoje a modernizace přístrojového vybavení a techniky. Záměrem projektu je zajištění rozvoje laboratorních kapacit pro PCR testování na oddělení klinické biochemie.

Projekty jsou spolufinancovány Evropskou unií v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19.

IROP ok p