Návštěvy na lůžkových odděleních

Domažlická nemocnice je nucena reagovat průběžně na epidemiologickou situaci v regionu a upravovat podle ní režim návštěv hospitalizovaných pacientů.

Zákaz návštěv na interním oddělení 

Vzhledem k velmi vysokému výskytu přenosných respiračních onemocnění v regionu a souvisejícímu nárůstu hospitalizací je Domažlická nemocnice nucena prodloužit zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů na interním oddělení (lůžkové stanice A i B).

Zákaz návštěv platí do 26. února včetně. V případě, že by se situace nezlepšila, budeme včas informovat o případném prodloužení. Nemocnice plně respektuje zákonem definované výjimky. 

Na ostatních odděleních je režim návštěv bez omezení. Přesto žádáme návštěvníky, aby se chovali zodpovědně a zejména, ...

Děkujeme za spolupráci a pochopení, snažíme se chránit především vaše blízké.


Standardní režim návštěv mimo pandemii respiračních nemocí

Vzhledem k léčebnému režimu jsou na lůžkových odděleních Domažlické nemocnice doporučené termíny návštěv.  Po dohodě s lékařem popř. zdravotním personálem na konkrétním oddělení je však možná domluva na jiném čase návštěv.

Doporučené časy návštěv

  • pondělí až neděle vč. svátků 14:00 – 17:00 hod

Na oddělení ARO-JIP závisí konkrétní hodiny návštěv na zdravotním stavu pacientů, domluvě se zdravotnickým personálem a provozu oddělení. Vhodná je vždy telefonická domluva na čísle 379 710 236. 

Hygiena rukou

Během pobytu v nemocnici dodržujte správnou hygienu rukou.

Návštěva


Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2024 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.