Propuštění z nemocnice

O termínu propuštění z nemocnice v případě hospitalizace informuje ošetřující lékař. Poskytne Vám také instrukce ke způsobu domácí péče a seznámí Vás, jak včas odhalit případné komplikace a jak je řešit. Zároveň připraví propouštěcí zprávu pro lékaře, který Vás k hospitalizaci doporučil.

Při odchodu si pečlivě zkontrolujte, zda jste v nemocnici nic nezapomněli, např. pokud využíváte možnosti úschovy cenností či peněz. Nemocnice doporučuje, aby Vám při ukončení hospitalizace pomohli blízcí a zajistili Vám pohodlný odvoz.

Jménem Domažlické nemocnice Vám dále přejeme brzké doléčení a rychlou rekonvalescenci. Doufáme zároveň, že jste byli s péčí u nás spokojeni.

Poděkování

Pokud chcete zdravotníkům vyjádřit vděk za dobře odvedenou práci a příjemné vystupování, využijte prosím možnosti poslat děkovný vzkaz příslušnému oddělení např. přes kontaktní formulář (níže).

Pokud chcete vyjádřit vděk i nad rámec verbálního poděkování, lze podpořit finančním darem nemocnici. Informace k poskytnutí daru naleznete zde.

Psát vzkaz malý

Pošlete ošetřujícím poděkování nebo pochvalu. Rádi vzkaz předáme 

Zbývá 700 znaků

* Povinné položky

Poděkování, pochvaly

28. 5. 2026 Iveta M.
star star star star star
následná péče, socíální - Touto cestou bych chtěla velice poděkovat paní MUDr. Soně Purkar Hegerové z paliativní péče za její velmi lidský a profesionální přístup. Paní doktorka je moc milá a empatická. Je to člověk na svém místě. Velice si Vás vážíme a ještě jednou děkujeme za vše co pro své pacienty a jejich rodiny děláte.
15. 5. 2026 Terezie G.
Horšovský Tyn 34601
star star star star star
chirurgie - Byla jsem skoro 3 týdny hospitalizovaná na chirurgii A. Chtěla jsem strašně moc poděkovat všem doktorům a hlavně celému týmu na oddělení. Byla jsem strašně spokojena, všichni. jsou tam tak hodny, vstřícný, ochotný a stále usměvavý . Opravdu moc děkuju za péči a určitě bych doporučila. Dneska se moc nenajde že je takový tým na oddělení. S pozdravem Grösslová
9. 5. 2026 Kateřina K.
Domažlice
star star star star star
porodnice - Moc bych chtěla poděkovat za veškerou péči celému týmu, kde bylo skvěle postaráno o mě, tak i o malého.❤️ Díky za veškerou trpělivost a přístup. Jste lidi na správném místě. Při odchodu mi na jednu stranu bylo i líto, že už odcházíme. Moc moc děkujeme.
16. 4. 2026 KK
Třebnice
star star star star star
porodnice - Chtěli bychom moc poděkovat celému oddělení porodnice za skvělé vedení porodu a celkově výborný přístup k němu. Snaží se vám naslouchat, případně se svolením mírně vést a doporučit co by bylo nejlepší a i podporovat samotnou rodičku. My měli porod, který na to že byl náš první, proběhl dost rychle od našeho prijezdu. Ale díky všem jsme i s tatínkem za hodinu od našeho příjezdu přivítali naši krásnou dceru. Pokud někdy budeme čekat sourozence, rádi se vrátíme, případně ji doporučíme našim známým. Na oddělení šestinedělí jsme také měli milý personál, vybavení formou bufetu je úžasná věc pro maminky a tatínek nás mohl navštívit kdykoli. Ještě jednou moc děkujeme všem ????
14. 4. 2026 Lenka G.
Holysov
star star star star star
porodnice - Úplná spokojenost musím pochválit personál porodnice,všichni byli úplně super,nemám nic co by vytkla ????❤️

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2026 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.