Propuštění z nemocnice

O termínu propuštění z nemocnice v případě hospitalizace informuje ošetřující lékař. Poskytne Vám také instrukce ke způsobu domácí péče a seznámí Vás, jak včas odhalit případné komplikace a jak je řešit. Zároveň připraví propouštěcí zprávu pro lékaře, který Vás k hospitalizaci doporučil.

Při odchodu si pečlivě zkontrolujte, zda jste v nemocnici nic nezapomněli, např. pokud využíváte možnosti úschovy cenností či peněz. Nemocnice doporučuje, aby Vám při ukončení hospitalizace pomohli blízcí a zajistili Vám pohodlný odvoz.

Jménem Domažlické nemocnice Vám dále přejeme brzké doléčení a rychlou rekonvalescenci. Doufáme zároveň, že jste byli s péčí u nás spokojeni.

Poděkování

Pokud chcete zdravotníkům vyjádřit vděk za dobře odvedenou práci a příjemné vystupování, využijte prosím možnosti poslat děkovný vzkaz příslušnému oddělení např. přes kontaktní formulář (níže).

Dovolujeme si Vás upozornit, že zaměstnanci nesmějí přijímat individuální věcné či finanční dary. Pokud tedy chcete vyjádřit vděk i nad rámec verbálního poděkování, lze podpořit finančním darem nemocnici. Informace k poskytnutí daru naleznete zde.

Psát vzkaz malý

Pošlete ošetřujícím poděkování nebo pochvalu. Rádi vzkaz předáme 

* Povinné položky

22. 5. 2024 RS
Hostouň
star star star star star
Dne 23.4.2024 jsem u vás v porodnici porodila holčičku. Porod byl náročný. Z celého srdce bych chtěla poděkovat všem co se o mě starali. Celý personál včetně uklízeček byl naprosto skvělý. Pan primář úžasný člověk a vždy se v danou chvíli snaží najít nejlepší řešení na daný problém. Opravdu velké díky všem za podporu, empatii, pomoc, vyslechnutí, rady, uklidnění atd. A určitě se s Adélkou zastavíme vás pozdravit. Kéž by takových porodnic bylo více.
Tým GPO Vážíme si Vašich milých slov a děkujeme za krásné hodnocení, ať Vám holčička dělá jen samou radost.
22. 5. 2024 Hana T.
star star star star star
Děkujeme celému týmu Domažlické porodnice za skvělý přístup a péči jak během porodu, tak na oddělení šestinedělí. Největší dík ale patří PA, slečně Levičkové. Je to člověk se srdcem na pravém místě a díky ní byl porod zážitek a ne jen nutnost. Děkujeme Kačko, že jsi pomohla našemu synovi hladce na svět, bez medikace, poranění a že jsi se o nás starala a zajímala i následující dny.
Tým GPO Za celý tým GPO Vám mnohokrát děkujeme za krásnou recenzi, naší PA jistě Vaše skvělé hodnocení také velmi potěší.
22. 5. 2024 VA
Hostouň
star star star star star
Touto cestou bych chtěla poděkovat celému personálu GPO, s Vaší péčí a láskou jakou se staráte o pacientky, před, při a po porodu je naprosto úžasná. Jsem a budu vždy na Vaše oddělení vzpomínat s láskou, já i Davídek vám z celého srdce děkujeme
Tým GPO Za celý tým GPO Vám mnohokrát děkujeme za krásnou recenzi, Vám i Davídkovi přejeme zdraví a mnoho radostných chvil.
10. 4. 2024
Domažlice
star star star star star
S Čendou děkujeme za úžasnou péči celého oddělení.
Dobrý den, mnohokrát děkujeme za Vaši důvěru. Přejeme hlavně zdraví Vám oběma a bude se těšit na další radostné setkání.
22. 3. 2024 Dana P.
Horsovsky Tyn
star star star star star
Prosím o velkou pochvalu sestřičce paní Chmelikové za vstřícnost a rady které mě dala večer ve 20h a 30minut ohledně mého vnuka který spadl s postele v pondělí 4 března sice ten den bez nějakých následků kdy byl na vyšetření na chirurgii. Ale 6 března začal zvracet tak jsem večer volala na dětské oddělení kdy měla službu paní Chmeliková a vše mě vysvětlila. Podotýkám že vnukovi je jeden rok tak jsme měli obavy aby jsme něco nepodcenili. Ještě jednou veliké díky paní sestřičce a buďte moc rádi že tam takovou sestřičku máte to se moc už nevidí taková vstřícnost a myslím si že by si zasloužila i nějakou odměnu nebo aspoň velkou pochvalu. Děkuji Dana P.
Tým DN Děkujeme

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2024 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.