Propuštění z nemocnice

O termínu propuštění z nemocnice v případě hospitalizace informuje ošetřující lékař. Poskytne Vám také instrukce ke způsobu domácí péče a seznámí Vás, jak včas odhalit případné komplikace a jak je řešit. Zároveň připraví propouštěcí zprávu pro lékaře, který Vás k hospitalizaci doporučil.

Při odchodu si pečlivě zkontrolujte, zda jste v nemocnici nic nezapomněli, např. pokud využíváte možnosti úschovy cenností či peněz. Nemocnice doporučuje, aby Vám při ukončení hospitalizace pomohli blízcí a zajistili Vám pohodlný odvoz.

Jménem Domažlické nemocnice Vám dále přejeme brzké doléčení a rychlou rekonvalescenci. Doufáme zároveň, že jste byli s péčí u nás spokojeni.

Poděkování

Pokud chcete zdravotníkům vyjádřit vděk za dobře odvedenou práci a příjemné vystupování, využijte prosím možnosti poslat děkovný vzkaz příslušnému oddělení např. přes kontaktní formulář (níže).

Dovolujeme si Vás upozornit, že zaměstnanci nesmějí přijímat individuální věcné či finanční dary. Pokud tedy chcete vyjádřit vděk i nad rámec verbálního poděkování, lze podpořit finančním darem nemocnici. Informace k poskytnutí daru naleznete zde.

Psát vzkaz malý

Pošlete ošetřujícím poděkování nebo pochvalu. Rádi vzkaz předáme 

* Povinné položky

6. 12. 2023 Anna D.
Kladruby
star star star star star
Moderně vybavená porodnice s odborným personálem, který má to všechno opravdu na správném místě. Všem maminkám a miminkům doporučuji! Děkuji moc za už druhý úžasný porod, za respektující a láskyplný přístup a skvělou péči na šestinedělí. Kéž by takto fungovalo více porodnic!
Tým GPO Dobrý den, mnohokrát děkujeme za velmi pozitivní a vstřícnou reakci na naší porodnici. Vám a Vašemu miminku přejeme za celý tým GPO hodně zdraví.
5. 11. 2023 Lukáč. U.
Domažlice
star star star star star
Tímto bych chtěl poděkovat paní doktorce MUDr. OSECKA Kristýna. Je to PANÍ doktorka na svém místě, která ví moc dobře, co dělá. Milá, lidská a má spoustu vědomosti. Takových jako je ona bylo třeba více.
Tým DN Dobrý den, děkujeme. Vzkaz rádi předáme.
19. 10. 2023 Nikola U.
Přimda
star star star star star
Velké díky patří Domažlické porodnici. Rodila jsem zde potřetí a opět velká spokojenost. Nemůžu si stěžovat. Skvělí přístup, ochota personálu, lékařů, prostě všech. Za mě jedno velké děkuji a všem doporučuji
Tým GPO Děkujeme moc. Ať se daří a hodně zdraví.
19. 10. 2023 Petra
star star star star star
Chtěla bych poděkovat všem, kteří nám pomohli přivést na svět syna 1.6.2023 i těm, kteří se o nás následně starali na odd. šestinedělí.
Tým DN 16.7. 2023 - Děkujeme za vzkaz.
19. 10. 2023 Miroslav G.
Hýskov
star star star star star
Dobrý den, alespoň touto cestou ještě jednou moc děkuji za skvělou a lidskou péči na dětské pohotovosti, paní doktorka i sestřičky byly úžasné a milé.
Tým DN 17. 7. 2023 - Děkujeme za vzkaz.

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2023 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.