Příležitosti pro lékaře

Domažlická nemocnice

Lékař/ka - ARO (i absolvent)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na oddělení ARO - se specializací, nebo absolventa/ku (popř. i studenta LF se zájmem o obor).

Domažlická nemocnice

Lékař/ka - gynekologicko-porodnické odd. (i absolvent)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na gynekologicko-porodnické oddělení (se specializací v oboru nebo absolventa/ku se zájmem o obor).

Domažlická nemocnice

Lékař/ka - dětské oddělení

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na akreditované dětské oddělení se specializací L2 nebo L3.

Domažlická nemocnice

Lékař/ka - interní oddělení (i absolvent)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na akreditované interní oddělení (se specializací v oboru vnitřní lékařství nebo absolventa/ku se zájmem o obor).

Domažlická nemocnice

Lékař/ka - se specializací diabetologie

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku se specializací v oboru diabetologie na interní oddělení.

Domažlická nemocnice

Lékař/ka - se specializací hematologie

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/lékařku se specializací v oboru hematologie.

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2022 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste u nás spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.