Příležitosti pro lékaře

Domažlická nemocnice

Lékař/ka na interní oddělení

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na interní oddělení (se specializací v oboru vnitřní lékařství nebo absolventa/ku se zájmem o obor).

Domažlická nemocnice

Lékař/ka na chirurgické oddělení

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. pracovní poměr lékaře/ku na chirurgické oddělení s výhledem funkčního místa zástupce primáře.

Domažlická nemocnice

Lékař/ka - ARO (se specializací i absolvent)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na oddělení ARO (se specializací nebo absolventa/ku se zájmem o obor).

Domažlická nemocnice

Lékař/ka na gynekologicko-porodnické oddělení

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na gynekologicko-porodnické oddělení (se specializací v oboru nebo absolventa/ku se zájmem o obor).

Domažlická nemocnice

Lékař/ka na gastroenterologii

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na gastroenterologické pracoviště se specializací v oboru gastroenterologie nebo lékaře/ku/ se specializací v oboru vnitřní lékařství/chirurgie, absolventa/ku se zájmem o obor).

Domažlická nemocnice

Lékař/ka - se specializací diabetologie

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku se specializací v oboru diabetologie na interní oddělení.

Domažlická nemocnice

Lékař/ka se specializací v oboru hematologie

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/lékařku se specializací v oboru hematologie.

Zápatí - další informace

ESF

Copyright ©2021 Nemocnice Plzeňského kraje
Created by Beneš & Michl.