Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Domažlická nemocnice

Sestra odběrové místnosti klinické laboratoře

Nemocnice akutní péče v Domažlicích doplňuje tým o praktickou nebo všeobecnou sestru do odběrové místnosti oddělení klinické biochemie s provozní dobou od 6:00 do 10:00 h. Možno zkrácený úvazek, DPP, DPČ, nebo plný úvazek s kombinací činnosti na jiném pracovišti. Vhodné též pro ženy na rodičovské, zájemce/kyně v důchodovém věku nebo čerstvé absolventy/ky.

Domažlická nemocnice

Porodní asistentka

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme porodní asistentky na plný popř. částečný pracovní poměr na gyn. por. oddělení. Vhodné i pro absolventy.

Domažlická nemocnice

Všeobecná sestra - instrumentářka na oper.sály

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru - instrumentářku na operačních sálech.

Domažlická nemocnice

Všeobecná sestra - různá oddělení (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecné sestry na různá oddělení - chirurgické, interní, následné péče, gyn.por. ARO-JIP. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Fyzioterapeut (též student/ka i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr na rehabilitační oddělení fyzioterapeuta. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Praktická sestra - různá oddělení (možno i student/ka nebo absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr praktické sestry na různá oddělení - chirurgické, interní, následné péče, gyn. por. odd., ARO-JIP. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Dětská sestra - dětské odd.

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr dětskou sestru.

Domažlická nemocnice

Sanitář/ka

Vhodné i pro uchazeče bez zdravotnického vzdělání a praxe se zájmem o dlouhodobě perspektivní práci v moderním prostředí, přátelském kolektivu a s atraktivními zaměstnaneckými benefity.

Domažlická nemocnice

Ergoterapeut - odd. následné péče (též student/ka i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr ergoterapeuta na odd. následné péče. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Zápatí - další informace

ESF

Copyright ©2019 Nemocnice Plzeňského kraje
Created by Beneš & Michl.