Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Domažlická nemocnice

Perioperační sestra - instrumentářka operačních sálů

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr instrumentářku operačních sálů / perioperační sestru, popř. všeobecnou sestrou se zájmem o uvedenou specializaci

Domažlická nemocnice

Sestra - ARO / JIP (i bez specializace)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru na oddělení intenzivní péče ARO / JIP. Specializace je výhodou, nikoli podmínkou.

Domažlická nemocnice

Zdravotní laborantka

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotní laborantku / zdravotního laborantka na Oddělení klinické biochemie. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Domažlická nemocnice

Porodní asistentka

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme porodní asistentky na plný popř. částečný pracovní poměr na gyn. por. oddělení. Vhodné i pro absolventy.

Domažlická nemocnice

Všeobecná sestra - různá oddělení (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecné sestry na různá oddělení - chirurgické, interní, následné péče, gyn.por. ARO-JIP. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Fyzioterapeut (též student/ka i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr na rehabilitační oddělení fyzioterapeuta. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Praktická sestra - různá oddělení (možno i student/ka nebo absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr praktické sestry na různá oddělení - chirurgické, interní, následné péče, gyn. por. odd., ARO-JIP. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Dětská/Všeobecná sestra - dětské odd.

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr dětskou nebo všeobecnou sestru.

Domažlická nemocnice

Ergoterapeut - odd. následné péče (též student/ka i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr ergoterapeuta na odd. následné péče. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Zápatí - další informace

ESF

Copyright ©2021 Nemocnice Plzeňského kraje
Created by Beneš & Michl.