Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Domažlická nemocnice

Studenti nebo absolventi SZŠ, VOŠZ, FSZ, LF na výpomoc v souvislosti s epidemiologickou situací

Domažlická nemocnice vyzývá v souvislosti s epidemiologickou situací STUDENTY nebo ABSOLVENTY středních zdravotnických škol, vyšších zdravotnických odborných škol, fakult zdravotnických studií a lékařských fakult na výpomoc.

Domažlická nemocnice

Sanitář/ka

Nemocnice akutní péče v Domažlicích přijme sanitáře / sanitářky. Pozice je vhodná i pro uchazeče bez zdravotnického vzdělání a praxe se zájmem o dlouhodobě perspektivní práci v moderním prostředí, přátelském kolektivu a s atraktivními zaměstnaneckými benefity.

Domažlická nemocnice

Zdravotní laborantka

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotní laborantku / zdravotního laborantka na Oddělení klinické biochemie. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Domažlická nemocnice

Porodní asistentka

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme porodní asistentky na plný popř. částečný pracovní poměr na gyn. por. oddělení. Vhodné i pro absolventy.

Domažlická nemocnice

Všeobecná sestra - instrumentářka na oper.sály

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru - instrumentářku na operačních sálech.

Domažlická nemocnice

Všeobecná sestra - různá oddělení (možno i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecné sestry na různá oddělení - chirurgické, interní, následné péče, gyn.por. ARO-JIP. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Fyzioterapeut (též student/ka i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr na rehabilitační oddělení fyzioterapeuta. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Praktická sestra - různá oddělení (možno i student/ka nebo absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr praktické sestry na různá oddělení - chirurgické, interní, následné péče, gyn. por. odd., ARO-JIP. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Dětská/Všeobecná sestra - dětské odd.

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr dětskou nebo všeobecnou sestru.

Zápatí - další informace

ESF

Copyright ©2020 Nemocnice Plzeňského kraje
Created by Beneš & Michl.