Příležitosti pro nelékařské zdravotníky

Domažlická nemocnice

NUTRIČNÍ terapeut/ka / DIETNÍ sestra (i absolvent)

Do nemocnice v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr nutriční/ho terapeuta/ku, popř. dietní sestru. Možný i zkrácený úvazek.

Domažlická nemocnice

Dětská sestra / všeobecná (se zájmem o obor)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme dětskou sestru nebo všeobecnou sestru se zájmem o specializaci dětské sestry na dětské odd.

Domažlická nemocnice

Zdravotní laborant/ka (i absolvent)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný, popř. částečný, pracovní poměr zdravotní laborantku / zdravotního laborantka na oddělení klinické biochemie. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nabízíme i praxi studentům.

Domažlická nemocnice

Sestra - ARO / JIP (i bez specializace)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecnou sestru na oddělení intenzivní péče ARO / JIP. Specializace je výhodou, nikoli podmínkou.

Domažlická nemocnice

Zdravotník URGENTNÍHO PŘÍJMU (sestra, záchranář, sanitář)

Nemocnice akutní péče v Domažlicích hledá pro nové pracoviště urgentního příjmu zdravotníky v profesích všeobecná/praktická sestra, záchranář a sanitář. Pozice vhodné i pro absolventy.

Domažlická nemocnice

Všeobecná / Praktická sestra - různá odd. (i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr všeobecné nebo praktické sestry na různá oddělení - chirurgické, interní, následné péče, gyn.por. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Domažlická nemocnice

Fyzioterapeut (též student/ka i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr na rehabilitační oddělení fyzioterapeuta. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků (brigádně).

Domažlická nemocnice

Ergoterapeut - odd. následné péče (též student/ka i absolvent/ka)

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr ergoterapeuta na odd. následné péče. Vhodné i pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2023 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.