Lékař/ka na interní oddělení

Domažlická nemocnice

Pozice je vhodná pro absolventy

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na interní oddělení (se specializací v oboru vnitřní lékařství nebo absolventa/ku se zájmem o obor).

Co nabízíme

• HPP na dobu neurčitou, plný úvazek
  • konkurenceschopné mzdové ohodnocení (dle praxe) + osobní ohodnocení
  • náborový příspěvek až do výše 200.000  Kč
  • bydlení - od 7/2020 služební rodinný dům  nebo pomoc s hledáním jiného bydlení či ubytování
  • podporu dalšího vzdělávání a rozvoje (i pro tým odd.)
  • práci na atraktivním moderním pracovišti v prakticky nové nemocnici (otevřena 2006, přístrojově vybavována permanentně)
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, dovolená nad rámec zákona, hrazené vzdělávací aktivity, slevy v nemocniční lékárně, mobilní a datové služby i pro rodinné příslušníky aj.)
  • Domažlice obklopuje krásná a čistá příroda Českého lesa - dobrá dostupnost do Plzně, Klatov a Německa

Co požadujeme

• odbornou způsobilost dle vyhl. č. 95/2004 Sb.
  • zdravotní způsobilost
  • trestní bezúhonnost
  • komunikativnost

Více info / Kontakt

Místo výkonu práce: Domažlice

Máte zájem o tuto pozici?

Dejte nám vědět! Vyplňte prosím tento formulář, zavolejte nám na +420 379 710 261
nebo napište na kariera@domazlice.nemocnicepk.cz.

Přetáhněte sem soubory, nebo klikněte na Procházet

* Povinné položky

Odesláním odpovědi souhlasím, aby pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici zpracovávala společnost Nemocnice Plzeňského kraje, a.s., IČO: 291 07 245, Vejprnická 56, 318 00 Plzeň mnou poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Více viz zde.