Pracovní příležitosti pro absolventy

Lékař/ka - absolvent/ka - ARO

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr lékaře/ku na oddělení ARO. Vhodné pro absolventa/ku.

Domažlická nemocnice

Lékař/ka - absolvent/ka - interní odd.

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme absolventa/ku nebo studenta/ku lékařské fakulty na akreditované interní odd. s možností absolvovat stáže v základním interním kmeni.

Všeobecná sestra - absolvent/ka / student/ka - různá oddělení

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr zdravotní sestry na různá oddělení - chirurgické, interní, následné péče. Vhodné pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Praktická sestra - student/ka / absolvent/ka

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr, popř na brigádu praktickou sestru. Vhodné pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Fyzioterapeut - student/ka / absolvent/ka

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr na rehabilitační oddělení fyzioterapeuta. Vhodné pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.

Ergoterapeut - student/ka / absolvent/ka

Do nemocnice akutní péče v Domažlicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr ergoterapeuta. Vhodné pro absolventy/ky či student/ky posledních ročníků.