Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely uveřejnění pochval a stížností pacientů
Byli jste s námi spokojeni? Podělte se s námi o vaše zkušenosti
| 13. 4. 2026 |
Jitka R. Bělá nad Radbuzou |
transfuzní, odběry krve - Vážení, darovat krev je vždy radost a dobrý pocit. Darovat jí však na vašem transfuzním oddělení je radostí několikanásobnou :). Personál úžasný, sem se chodí krásně relaxovat, odpočinout a i se zasmát. |
| 31. 3. 2026 |
J.Musilova . Rokycany |
gynekologie - Děkuji p.primaři gynekologického oddělení, Mudr.Kolaříkovi,za velmi laskavou a profesionální péči, za ohleduplný přístup při lékařském zákroku a taktéž děkuji sestřičkám na sále i na ambulanci za psychickou podporu... |
| 16. 3. 2026 |
Pavla Ř. Postřekov |
porodnice - Moc ráda bych zde poděkovala všem z týmu domažlické porodnice a šestinedělí za velmi empatický a velmi profesionální přístup. Za velkou pomoc k naší rodinné situaci a možnosti mít rodinu u sebe. A za úžasný pobyt na oddělení, že by se člověku pomalu nechtělo ani domů. Všichni jsou velice ochotní a trpěliví a zodpoví jakokouliv otázku, co se porodu a péče o miminko týče. I po propuštění vás nenechají na holičkách, díky možnosti návštěv porodních asistentek. Z celého srdce ještě jednou děkují Řezníčkovi. |
| Tým GPO | Velmi děkujeme za krásné hodnocení,jsme moc rádi, že jsme vám pobyt v naší porodnici mohli zpříjemnit. | |
| 25. 2. 2026 |
Monika B. Klenčí pod Čerchovem |
porodnice - Ráda bych ze srdce poděkovala celému týmu porodnice v Domažlické nemocnici za skvělé vedení porodu i následný pobyt na oddělení šestinedělí. Jednalo se o můj třetí porod zde a o to více si vážím profesionálního, klidného a zároveň velmi lidského přístupu všech lékařů, porodních asistentek i sestřiček. Můžeme být vděční, ze máme na okrese takto kvalitní péči. Díky příjemnému prostředí, ve které se cítíte jako doma a modernímu vybavení nemusí být pobyt v nemocnici nepříjemným zážitkem. Velmi příjemné jsou také benefity, které zde každá maminka obdrží. Porodnici doporučuji všem. Ještě jednou moc děkuji. M. Bozděchová |
| Tým GPO | Mnohokrát děkujeme za ocenění naší práce, jsme moc rádi, ze jste se zde citila jako doma. Přejeme Vám mnoho zdraví a krásných chvil s dětmi. | |
| 10. 2. 2026 |
Blanka K. |
chirurgie - Dobrý den, v prosinci jste mi vyndavali šrouby z kotníku, který jste mi tu před rokem a půl operovali. Pak jsem tam chodila i na kontrolní převazy. Ráda bych poděkovala panu doktoru Faitovi a panu doktoru Vodičkovi za profesionální přístup a jejich péči. Děkuji také všem sestřičkám za jejich laskavost. Byla jsem tu moc spokojena a ještě jednou děkuji. Blanka Kopčová |








