Byli jste s námi spokojeni? Podělte se s námi o vaše zkušenosti

Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely uveřejnění pochval a stížností pacientů

Ty prázdné řádky dole jsou teď vaše. Děkujeme :)

Zbývá 700 znaků

* Povinné položky

13. 4. 2026 Jitka R.
Bělá nad Radbuzou
star star star star star
transfuzní, odběry krve - Vážení, darovat krev je vždy radost a dobrý pocit. Darovat jí však na vašem transfuzním oddělení je radostí několikanásobnou :). Personál úžasný, sem se chodí krásně relaxovat, odpočinout a i se zasmát.
31. 3. 2026 J.Musilova .
Rokycany
star star star star star
gynekologie - Děkuji p.primaři gynekologického oddělení, Mudr.Kolaříkovi,za velmi laskavou a profesionální péči, za ohleduplný přístup při lékařském zákroku a taktéž děkuji sestřičkám na sále i na ambulanci za psychickou podporu...
16. 3. 2026 Pavla Ř.
Postřekov
star star star star star
porodnice - Moc ráda bych zde poděkovala všem z týmu domažlické porodnice a šestinedělí za velmi empatický a velmi profesionální přístup. Za velkou pomoc k naší rodinné situaci a možnosti mít rodinu u sebe. A za úžasný pobyt na oddělení, že by se člověku pomalu nechtělo ani domů. Všichni jsou velice ochotní a trpěliví a zodpoví jakokouliv otázku, co se porodu a péče o miminko týče. I po propuštění vás nenechají na holičkách, díky možnosti návštěv porodních asistentek. Z celého srdce ještě jednou děkují Řezníčkovi.
Tým GPO Velmi děkujeme za krásné hodnocení,jsme moc rádi, že jsme vám pobyt v naší porodnici mohli zpříjemnit.
25. 2. 2026 Monika B.
Klenčí pod Čerchovem
star star star star star
porodnice - Ráda bych ze srdce poděkovala celému týmu porodnice v Domažlické nemocnici za skvělé vedení porodu i následný pobyt na oddělení šestinedělí. Jednalo se o můj třetí porod zde a o to více si vážím profesionálního, klidného a zároveň velmi lidského přístupu všech lékařů, porodních asistentek i sestřiček. Můžeme být vděční, ze máme na okrese takto kvalitní péči. Díky příjemnému prostředí, ve které se cítíte jako doma a modernímu vybavení nemusí být pobyt v nemocnici nepříjemným zážitkem. Velmi příjemné jsou také benefity, které zde každá maminka obdrží. Porodnici doporučuji všem. Ještě jednou moc děkuji. M. Bozděchová
Tým GPO Mnohokrát děkujeme za ocenění naší práce, jsme moc rádi, ze jste se zde citila jako doma. Přejeme Vám mnoho zdraví a krásných chvil s dětmi.
10. 2. 2026 Blanka K.
star star star star star
chirurgie - Dobrý den, v prosinci jste mi vyndavali šrouby z kotníku, který jste mi tu před rokem a půl operovali. Pak jsem tam chodila i na kontrolní převazy. Ráda bych poděkovala panu doktoru Faitovi a panu doktoru Vodičkovi za profesionální přístup a jejich péči. Děkuji také všem sestřičkám za jejich laskavost. Byla jsem tu moc spokojena a ještě jednou děkuji. Blanka Kopčová

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2026 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.