Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely uveřejnění pochval a stížností pacientů
Byli jste s námi spokojeni? Podělte se s námi o vaše zkušenosti
| 4. 2. 2026 |
Aneta K. Domažlice |
porodnice - Celému týmu této úžasné porodnice bych chtěla z celého srdce poděkovat za jejich empatický, přatelský a profesionální přístup po celou dobu mého pobytu u Vás. Vše začalo moc milým přijetím, když jsem přijela s odteklou plodovou vodou, rychlým porodem, kde všechny porodní asistentky i paní doktorka byly naprosto neuvěřitelné ❤️ a končilo to úžasnou péčí na novorozeneckém oddělení, kde všechny sestřičky, které se o nás staraly, byly taktéž naprosto zlaté. Opravdu jsem se v životě nesetkala s tak milým a nápomocným personálem, jako ve Vaší porodnici. Díky Vám všem budu s láskou a hřejivým pocitem až do konce svého života vzpomínat na ten úžasný den D ❤️ Jste prostě nejlepší! ❤️ DĚKUJU! |
| Tým GPO | Mnohokrát děkujeme, vaše chvála nás velmi potěšila. Ať jste s miminkem zdrávi. | |
| 4. 2. 2026 |
Tereza K. Mnichov |
porodnice - Chtěla bych moc poděkovat celému týmu porodnice a oddělení šestinedělí. Moc přátelský a rodinný přístup, péči a ochotu. Určitě se ještě vrátím a přivedu zde s klidným svědomím Ondráškovi sourozence ❤️ |
| Tým GPO | Moc děkujeme za krásné hodnocení a budeme se na Vás těšit při dalším příchodu souronve na svět. Přejeme Vám mnoho zdrávi. | |
| 27. 1. 2026 |
M? HORŠOVSKÝ TÝN - MĚSTO |
interna - Dobrý den. Tímto bych chtěla poděkovat celému personálu který se o mě staral po astmatickým záchvatu. Byla jsem vystrašená. Sestřičky měly se mnou velkou trpělivost. A pan doktor Kamil Zábranský ,mi velmi pomohl. Nasadil léčbu , která mi pomohla vrátit se už druhý den domů. Děkuji ? |
| 26. 1. 2026 |
Jana P. Puclice |
porodnice - Rodila jsem v porodnici v Domažlicích 3krát a vždy spokojenost. |
| 26. 1. 2026 |
J? Blížejov |
chirurgie - Děkuji všem na dispečinku a řidičům sanitek,za jejich ochotu a lidský přístup. Hlavně mne překvapil váš řidič Pepa,který mne 22.1 26 vezl do chirurgické ambulance,pomůckou(podsedákem)mi velice usnadnil usednutí na mobilní sedačku,která je dost nízká - za což mu patří můj dík????. Ještě jednou velký dík všem řidičům. Jindra Šťastná, Blížejov |








