Byli jste s námi spokojeni? Podělte se s námi o vaše zkušenosti

Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely uveřejnění pochval a stížností pacientů

Ty prázdné řádky dole jsou teď vaše. Děkujeme :)

Zbývá 700 znaků

* Povinné položky

4. 2. 2026 Aneta K.
Domažlice
star star star star star
porodnice - Celému týmu této úžasné porodnice bych chtěla z celého srdce poděkovat za jejich empatický, přatelský a profesionální přístup po celou dobu mého pobytu u Vás. Vše začalo moc milým přijetím, když jsem přijela s odteklou plodovou vodou, rychlým porodem, kde všechny porodní asistentky i paní doktorka byly naprosto neuvěřitelné ❤️ a končilo to úžasnou péčí na novorozeneckém oddělení, kde všechny sestřičky, které se o nás staraly, byly taktéž naprosto zlaté. Opravdu jsem se v životě nesetkala s tak milým a nápomocným personálem, jako ve Vaší porodnici. Díky Vám všem budu s láskou a hřejivým pocitem až do konce svého života vzpomínat na ten úžasný den D ❤️ Jste prostě nejlepší! ❤️ DĚKUJU!
Tým GPO Mnohokrát děkujeme, vaše chvála nás velmi potěšila. Ať jste s miminkem zdrávi.
4. 2. 2026 Tereza K.
Mnichov
star star star star star
porodnice - Chtěla bych moc poděkovat celému týmu porodnice a oddělení šestinedělí. Moc přátelský a rodinný přístup, péči a ochotu. Určitě se ještě vrátím a přivedu zde s klidným svědomím Ondráškovi sourozence ❤️
Tým GPO Moc děkujeme za krásné hodnocení a budeme se na Vás těšit při dalším příchodu souronve na svět. Přejeme Vám mnoho zdrávi.
27. 1. 2026 M?
HORŠOVSKÝ TÝN - MĚSTO
star star star star star
interna - Dobrý den. Tímto bych chtěla poděkovat celému personálu který se o mě staral po astmatickým záchvatu. Byla jsem vystrašená. Sestřičky měly se mnou velkou trpělivost. A pan doktor Kamil Zábranský ,mi velmi pomohl. Nasadil léčbu , která mi pomohla vrátit se už druhý den domů. Děkuji ?
26. 1. 2026 Jana P.
Puclice
star star star star star
porodnice - Rodila jsem v porodnici v Domažlicích 3krát a vždy spokojenost.
26. 1. 2026 J?
Blížejov
star star star star star
chirurgie - Děkuji všem na dispečinku a řidičům sanitek,za jejich ochotu a lidský přístup. Hlavně mne překvapil váš řidič Pepa,který mne 22.1 26 vezl do chirurgické ambulance,pomůckou(podsedákem)mi velice usnadnil usednutí na mobilní sedačku,která je dost nízká - za což mu patří můj dík????. Ještě jednou velký dík všem řidičům. Jindra Šťastná, Blížejov

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2026 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.