Z technických důvodů neprovádíme do poloviny srpna PCR testy

2. 8. 2021

AKTUALITA

Z technických důvodů nebudeme provádět v první polovině srpna (tedy v termínech 4. a 11. 8.) PCR testy onemocnění covid. Indikovaným zájemcům o tyto testy se omlouváme. Nejbližší termín odběrů (PCR) bude opět až ve středu 18. a 25. srpna. Provádění antigenních testů běží s výjimkou termínu 4. srpna bez omezení vždy v pondělí, středu, pátek a neděli až do konce srpna. 

Domažlická nemocnice provádí PCR testy pouze lidem indikovaným k odběru lékařem (příznaky nemoci) nebo krajskou hygienickou stanicí (rizikový kontakt). Neprovádí tzv. preventivní testy pro neindikované zájemce, kteří potřebují potvrzení o negativním výsledku například pro cestování. Z tohoto důvodu provádí nemocnice PCR testy během prázdnin vždy ve středu. V první polovině měsíce to ale nebude z technických důvodů možné. 

Antigenní testy provádí nemocnice všem zájemcům a účastníkům zdravotního pojištění ČR celý srpen vždy v pondělí, středu, pátek a neděli. Výjimkou je tato středa 4.8., kdy je rovněž provádět nelze. Odstup mezi testy musí být u jednotlivců vždy alespoň sedm dnů.       

 

Zpět

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2023 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.