Poděkování od rodičů porodnici Domažlické nemocnice

19. 10. 2023

PODĚKOVÁNÍ ZA PÉČI

Domažlická nemocnice poskytuje plný rozsah péče a služeb pro ženy-rodičky od těhotenské poradny, po předporodní kurzy a masáže, přes samotný porod a po následný screening a péči o novorozenece i ženu. Hlavní předností jsou v domažlické porodnici  individuální přístup, empatické jednání, doplňkové služby, jakým je třeba bufetové stravování, útulné pokoje a velmi klidné prostředí, což mnohé z pacientek dokazují i milými děkovnými vzkazy. Některé z nich, kde autorky souhlasily alespoň s uvedením iniciálů, uveřejňujeme níže. 

„Všem rodičkám ale někdy i tatínkům, kteří nám posílají podobné milé vzkazy a poděkování, moc děkujeme. Každý takový vzkaz je pro nás motivací pro další práci," shodují se primářka dětského oddělení Lenka Dvořáková a primář gynekologicko-porodnického oddělení Dušan Kolařík a vyzývá tím i další maminky nebo i pacientky, aby případně poslaly na jakékoli oddělení svoje pocity z pobytu nebo péče v nemocnici a to klidně i včetně připomínek či námětů na zlepšení péče. "Pochvaly jsou milé. Zahřejí, ale dopředu nás posouvají i vaše nápady, popřípadě sdělení, zda bychom se v nějakém směru neměli dál zlepšit. Zabýváme se všemi vzkazy," doplňuje primář Kolařík.

Vzkaz lze poslat

    

19. 10. 2023

Velké díky patří Domažlické porodnici. Rodila jsem zde potřetí a opět velká spokojenost. Nemůžu si stěžovat. Skvělí přístup, ochota personálu, lékařů, prostě všech. Za mě jedno velké děkuji a všem doporučuji.

                                                                                       Nikola U. Přimda


12. 9. 2023

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se o nás starali ve chvíli, kdy se naše princezna rozhodla přijít na svět. Veškerá péče byla 100%. Velké Děkuji patří panu primáři a porodní sestře, která musela snášet maminky slovní úlevy. Ještě jednou děkujeme porodnici a oddělení 6-ti nedělí.

                                                                                                 Milfortovi, Kdyně


6. 9. 2023

Psal se den 29. 1. kdy mě do Domažlické nemocnice přivezla sanitka. To jsem ještě neměla sebemenší tušení, že budu rodit (termín jsem měla 9.3.). Moc děkuji porodní asistence Lucii Papouškové za výborný a uklidňující přístup při mém porodu. Je to paní s velkým ❤️ a co dělá svojí práci s láskou. A ještě děkuji panu primáři Kolaříkovi který u porodu také byl. Díky vám nemám z porodu trauma ale nádhernou vzpomínku, na kterou nikdy nezapomenu ❤️

                                                                                                  Iveta J.


22. 8. 2023

Děkujeme celému týmu při porodu syna Matěje a následné péči. Byli jste úžasný.

                                                                                                 MJ, Tachov


23. 7. 2023

Jsem nesmírně ráda, že jsme si pro narození našeho syna vybrali právě Domažlickou porodnici. Personál na tomto oddělení je neskutečně ochotný s čímkoliv pomoci, sestřičky jsou úžasné a věčně usměvavé. Veliké díky i paní doktorce Dlouhé. Porod zde mohu jen a jen doporučit!

                                                                                                 Miroslava B. 


17. 7. 2022

Chtěla bych poděkovat všem, kteří nám pomohli přivést na svět syna 1.6.2023 i těm, kteří se o nás následně starali na odd. šestinedělí.

                                                                                                 Petra

     

    

8. 5. 2023

Moc bych chtěla poděkovat veškerému personálu na gyn.-porodnickém oddělení. Všichni pracují s úsměvem, jsou příjemní, v pohodě, prostě ideální stav. Narodil se mi zde syn před pár lety a já věděla, že budu opět chtít jet do této porodnice, která mě opět nezklamala. Jako další bonus 24 hod. bufet pro maminky, 1000 czk do místní lékárny. Děkuji Vám

                                                                                                    Martina F. a Sára F.


11. 5. 2023

Moc děkujeme za veškerou péči, děkujeme za narození naší Zuzanky. I když to nakonec dopadlo císařem, jsem šťastná, že všichni do poslední chvíle zkoušeli udělat vše pro to, aby to šlo přirozeně. :) Určitě budu chtít u druhého dítěte opět zvolit Domažlice. Nejen pan primář, ale celý tým byl v každém kroku pečlivý a dělali pro nás maximum. Opravdu moc děkuji. Rádi na to vše s manželem vzpomínáme.

                                                                                                   Zuzana T., Horšovský Týn 


3. 4. 2023

Velice děkujeme za ochotu, s jakou nám veškerý personál vycházel během našeho pobytu vstříc v našich porodních přáních. Velké díky patří především panu primáři, který byl ke všem našim přáním a požadavkům nejen svolný, ale také vše ochotně domluvil a zařídil. Velice si vážíme péče a empatie, kterou nám všichni věnovali. 

                                                                                                   Andrea G.

Zpět

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2023 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.