Poděkování: Jste skvělí, úžasní a báječní

8. 3. 2021

PODĚKOVÁNÍ

Využíváme svolení paní Kláry Hruškové, abychom zveřejnili její vzkaz a poděkování našim zdravotníkům. A protože je vás více, kteří nám podobné vzkazy posíláte, dovolujeme si předat i touto formou jak paní Hruškové, tak i vám všem opětovně naše poděkování ústy ředitele Domažlické nemocnice MUDr. Petra Hubáčka. Děkujeme, že při nás stojíte.

"Milé zdravotnice, milí zdravotníci, milí lidé v zázemí nemocnic.

Jste skvělí, úžasní a báječní!

Tlak, kterému jste vystaveni, si my ani neumíme představit. Dnes byla další demonstrace a já Vás chci ujistit, že jsou tady lidé, kteří prostě sedí doma. A proto se o nich (nás) nepíše!

Jsme vám moc vděční.

Za sebe bych Vám chtěla říct - naprosto nepochybuju, že děláte to nejlepší, co je vůbec možné. To, že lidé umírají (a je to strašné) v žádném případě není vaše vina nebo chyba. Covid je strašně silný nepřítel a bohužel se proti němu špatně bojuje. Jste úžasní. Jste naši rytíři a rytířky v bílých pláštích! Zachraňujete a pomáháte. Děkujeme"

Klára Hrušková

"Vážená paní Hrušková, vážení spoluob´čané,

obdržel jsem Vaše poděkování za poskytovanou činnost a zdravotní péči v dnešní epidemiologicky tak nepříznivé době.

Nesmírně si vážím toho, že jste si našla čas k poděkování zaměstnancům Domažlické nemocnice. Naše práce patří mezi náročné obory lidské činnosti, ale právě takováto zpětná vazba patří mezi stimuly, které nám pomáhají zvládat obtížnost a pestrost naší každodenní zdravotnické pomoci dětským i dospělým pacientům. V době, kdy jsme nemocnicí zaměřenou výhradně na covid pozitivní nemocné z okresů Tachov, Plzeň-jih, Klatovy a Domažlice, je podpora od Vás „z terénu“ tou největší vzpruhou pro naši další práci.

Je mi ctí předat Vaše poděkování všem pracovníkům Domažlické nemocnice, na jejichž činnost jsem právem hrdý.

Vážená paní Hrušková, přeji Vám i Vašim blízkým vše dobré a především pevné zdraví. To samé přejeme i všem ostatním.

V úctě"                                                                   MUDr. Petr Hubáček, MBA, LL.M.