Domažlická nemocnice otevřela lékárnu v Poběžovicích. Otevřeno má od pondělí do pátku

1. 11. 2021

KRÁTKÁ INFORMACE

Město Poběžovice a obce z okolí mají opět k dispozici vlastní lékárnu. Dnes ji v městečku na Domažlicku zprovoznila ve spolupráci s radnicí Domažlická nemocnice. Provoz lékárny je každý pracovní den od 8 do 11 hodin, aby navazoval na hlavní ordinační doby ambulancí v nejbližším okolí. Pacienti a klienti lékárny zde pořídí široký sortiment léků na předpis i volně prodejných přípravků, prakticky ve stejném rozsahu, jaký nabízí i přímo nemocniční lékárna.

„Lékárna v Poběžovicích zanikla zhruba před čtyřmi roky. Samozřejmě tu chyběla, protože někteří lidé, zejména ti starší, se hůře dostávají do větších měst. Dlouhodobě jsme se proto snažili její provoz obnovit, ale nedařilo se nám najít provozovatele, který by disponoval dostatečným personálním zajištěním. Letos jsme našli pomoc u Domažlické nemocnice. Jsme za to nesmírně vděčni.,“ říká starosta Poběžovic Martin Kopecký, který vyjadřuje poděkování za obnovení lékárny i praktickému lékaři Miroslavu Plichtovi.

Lékárna Poběžovice

PO – PÁ  |  8 – 11 hod

Poběžovice, Vranovská 92

778 971 939

Lékárna je na stejném místě, jako byla původně, tedy v objektu Vranovská 92. Má zrekonstruované interiéry. „Máme zde relativně rozsáhlý sortiment, který plně odpovídá potřebám a obvyklé poptávce pacientů a klientů. Zároveň jsme připraveni zajistit přímo z nemocnice i jakýkoli méně frekventovaný přípravek,“ říká vedoucí lékárnice lékáren Domažlické nemocnice Petra Radošická.

V poběžovické lékárně platí i akční nabídka z lékárenského letáku Lékárny Domažlické nemocnice

 

 

 


Zpět

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2024 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.