Očkovací místo se přesouvá z lůžkové části do ambulantního traktu

2. 3. 2021

AKTUALITA, OČKOVÁNÍ

Z organizačních důvodů i pro lepší orientaci veřejnosti přesouvá Domažlická nemocnice své očkovací místo z lůžkové části budovy do ambulantního traktu, který lépe navazuje na hlavní vstup do budovy. Ode dneška se tak nově očkuje v prostorách gynekologické ambulance a vyšetřovny ve 4. podlaží (po schodech nebo výtahem nahoru) nad vestibulem nemocnice.  Gynekologická ambulance bude dočasně působit v prostorách lůžkové části gynekologického oddělení. 

"Nemocnice začíná dostávat větší množství očkovacích vakcín a zve tedy k očkování i více zájemců. Aby neproudily větší počty lidí napříč nemocnicí mezi vestibulem a lůžkovým traktem, přesunuli jsme očkovací místo blíže k hale. Gynekologické ambulance pro něj nabízí nejvhodnější prostory a lze je přesunout k lůžkovému oddělení," popisuje koordinátorka očkování v Domažlické nemocnici Monika Hubáčková s tím, že očkovací místo je od vchodu zřetelně značené.

Gynekologická ambulance je tedy nově v 1. podlaží v pravém křídle lůžkového traktu, kam lze sjet výtahy A. Ordinančí doba i kontakt zůstávají stejné (podrobnosti zde). Pohotovost pro gynekologické pacientky je nově v prostorách porodnice ve 4. podlaží.    

 

Zpět

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2023 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.