Dobrovolničení v nemocnici? Nevidíš, funíš, potíš se, ale pomoc stojí za to!

13. 11. 2020

Anička Dvořáková a Robert Cejnar jsou mladí herci a influenceři. Oba jsou přesvědčeni o tom, že pomáhat je nejen dobré, ale že se dá pomáhat i s málem. Vyhledávají proto skupiny lidí, kteří v této době podporu potřebují. A natočením videa ukazují, jak se dá pomáhat a jak se do pomoci zapojit. Před nedávnem natáčeli i v Domažlické nemocnici, kde ukázali, jak se veřejnost může zapojit do pomoci zdravotníkům. V produkci internetové televize Mall CZ vznikla tři zajímavá videa:  

     

Mall TV : #Pomáháme česku

Anička a Robert přišli na to, jak pomoci v nemocnici na covidovém oddělení – konkrétně v Domažlicích, kde už všichni zdravotníci padají únavou a nemohou, nebo si spíš nechtějí vzít volno.

Nejen v Domažlicích, ale ve všech nemocnicích se hodí každý, kdo má ruce, nohy a chuť – vše ostatní už přijde na místě. Anička vzala kytaru a Malého prince, aby rozptýlila nemocné babičky, a Robert se chopil úklidu, dezinfekce, převlékání postelí a stal se děvčetem pro všechno. A ono funět v obleku a nevidět po osm hodin přes zarosené brýle bylo hodně náročné. Jaké dojmy nasbírali naši moderátoři?

 


Zpět

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2023 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.