Také letos přišel Mikuláš s andělem a čerty

7. 12. 2020

AKTUALITA

Dnes jsme vůbec nečekali, že i za této těžké doby přijdou za našimi malými a velkými pacienty Mikuláš s andělem a čerty????????????????????????????. Bylo spousta smíchu a veselí, i ti smutní z nemocí se smáli čertům se štíty. Nemocným dětem přinesli dárečky????, ostatním pacientům radost a především naději. Nebeská a pekelná přání jsou totiž zárukou brzkého uzdravení❤️. A když už byli v nemocnici, zašli i na naše odběrové místo, kde jsme dnes odebrali skoro 80 pacientů. Protože s výtěry jsme zlobili, hned nás strkali čerti do pytlů. Mikuláš jim ale zdůraznil, ze přece pomáháme, tak se čerti aspoň vymluvili, že v pekle je přece teplo a my jsme tak zmrzlí....❄️❄️ A těšíme se zase na příští rok bez roušek a covidu.????????.