Informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely uveřejnění pochval a stížností pacientů
Byli jste s námi spokojeni? Podělte se s námi o vaše zkušenosti
| 24. 1. 2026 |
Ludmila V. Trhanov |
chirurgie - Urgentní příjem, perfektní záležitost. Všechna vyšetření navazují bezchybně. Chirurgická ambulance, spokojenost. Děkuji |
| 19. 1. 2026 |
EW Holýšov |
chirurgie - O víkendu jsme byli s tatínkem na chirurgické pohotovosti s ledvinovou kolikou. Děkujeme za rychlé jednání, CT bylo provedeno chvíli po příjezdu, dokonce ho paní doktorka z domova popsala a tátu poslali ještě večer do Plzně na urologii. Pan doktor byl moc hodný. Táta už je doma, děkujeme za hladký průběh a přejeme , ať se vám daří. S pozdravem Eva Wagnerová,staniční sestra interna FN Lochotín. |
| Moc děkujeme za milá slova a pochvalu předáme na oddělení. | ||
| 19. 1. 2026 |
ANNA H. DOMAŽLICE |
jiné pracoviště - S péčí na odběru krve (cholesterol zdarma) jsem byla 16.1.2026 maximálně spokojena ,vlídný a citlivý přístup je na ,,jedničku ". OPRAVDU PERFEKTNÍ PŘÍSTUP ZAMĚSTNANCŮ K PACIENTOVI. |
| 19. 1. 2026 |
Zlata J. Domažlice |
gynekologie - Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu porodnicko-gynekologického oddělení za profesionální, citlivý a lidský přístup během mého gynekologického zákroku. Velmi si vážím vaší péče, ochoty a podpory. Děkuji. |
| 17. 1. 2026 |
Marta P. Újezd sv krize |
chirurgie - Ležela jsem na chilurgii A moc příjemné a ochotné sestřičky a doktoři přeji vám moc a moc úspěchů do dalších let jste jedničky a moc děkuji |
| Moc děkujeme za chválu |








