Nechte se naočkovat v Domažlicích

Také Domažlická nemocnice provádí očkování proti onemocnění covid. Naší snahou je, aby očkování bylo efektivní a pro vás srozumitelné. Proto zde nabízíme všechny důležité informace o provozu našeho očkovacího místa. 

AKTUALITY

Očkování bez registrace pokračuje i v létě, tradičně v pátek 

Očkování bez registrace pokračuje i v létě a nadále výhradně v pátek. Týká se dospělých a mládeže od 12 let. Děti 5 až 11 let bez registrace neočkujeme. 

Očkování bez registrace - dospělí 16+
  • PÁ   |  8 - 12 a 13 - 15 hod
Očkování bez registrace - mládež 12 až 15 let
    • PÁ  |  13 - 14 hod - u očkování bude přítomen pediatr, zájemci musí přijít v doprovodu zákonného zástupce / rodiče.

Dotazníky k očkování - ke stažení a vyplnění

Očkování dětí od 5 do 11 let žádejte primárně u jejich pediatrů

V očkovacích centrech v Plz. kraji se ztotožňujeme s názorem odborníků, že děti by měli primárně očkovat jejich praktičtí lékaři pro děti a dorost (PLDD).  Vyzýváme proto rodiče, aby očkování dětí žádali primárně u nich. Věříme, že se této role rádi ujmou. Případně nabízíme pediatrům využít k očkování dětí naše očkovací místo, kde jim zajistíme vakcíny, spotřební materiál i obslužný personál. Podrobnosti zde

Podmínky očkování dětí od 5 do 11 let v nemocnici

Očkování dětí od 5 do 11 let probíhá v OČM Domažlické nemocnice od ledna. K vakcinaci jsou nezbytné tři kroky:

  • registrace dítěte na registrace.mzcr.cz
  • po obdržení PIN2 (může trvat dny) vytvořit rezervaci na rezervace.mzcr.cz
  • k samotnému očkování je nutno přinést vyplněný anamnestický dotazník, který potvrdí vč. razítka PLDD daného dětského pacienta. Bez rezervace a bez potvrzeného dotazníku nebude dítě naočkováno!

Co vás dále hlavně zajímá

Kde se očkuje / kontakt?

Očkujeme v nemocnici Kozinova 292, Domažlice ve 4. NP nad vestibulem. Přístup je bezbariérový. Kontakt: 379 710 290 (PÁ 8-14 h)

Jak se objednat k očkování?

Vytvořte registraci na webu registrace.mzcr.cz a vyberte si očkovací místo "Domažlická nemocnice". Až přijdete na řadu a obdržíte esemeskou PIN2, proveďte rezervaci termínu na rezervace.mzcr.cz.  

Jak získám certifikát o očkování?

Certifikát o absolvování očkování ať už první nebo druhou nebo třetí dávkou si lze stáhnout na portálu ÓČKO - https://ocko.uzis.cz

Čím v Domažlicích očkujete?

Očkujeme převážně vakcínou Pfizer a v menší míře vakcínou Moderna.   

Vakcína Novavax dorazila do ČR a následně i do Plzeňského kraje na počátku března. Vzhledem k nízkému zájmu i o tuto "klasickou" proteinovou vakcínu a balení po více dávkách bude v kraji pro veřejnost k dispozici jen na jediném očkovacím místě a to v Plzni na EUC klinice. Registraci a rezervaci je proto nutné udělat právě na toto očkovací místo registrace.mzcr.cz. Vakcína není určena k přeočkování třetí posilující dávkou. Je pouze pro nově očkované.


Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2022 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.