Nechte se naočkovat u nás v Domažlicích

Také Domažlická nemocnice provádí očkování proti onemocnění covid. Naší snahou je, aby očkování bylo efektivní a pro vás srozumitelné. Proto zde nabízíme všechny důležité informace o provozu našeho očkovacího místa. 

AKTUALITY

Začalo přeočkování třetí dávkou. Očkují i Domažlice 

Lidé, kteří ukončili očkování proti nemoci covid 1. i 2. dávkou minimálně před osmi měsíci se mohou od 20. září začít registrovat k přeočkování třetí dávou. Na registračním webu registrace.mzcr.cz si mohou vybrat i očkovací místo Domažlické nemocnice bez ohledu, kde byli očkování v první etapě. Více informací zde: ceskoockuje.cz.

Očkování v místě bydliště - mobilní očkovací tým

Od srpna máme k dispozici mobilní očkovací tým, který provádí očkování přímo v obcích a městech na Domažlicku a Tachovsku, které si pro své občany očkování domluví. Starostové jsou informováni. Pokud chcete využít, obraˇtte se na vedení obce/města. Mobilní očkovací tým bude používat jednodávkovou vakcínu Janssen nebo na přání Pfizer. K očkování je nutno mít s sebou kartu pojišťovny a občanku nebo pas (cizinci).

Očkování bez registrace pokračuje i v září 

I nadále očkujeme bez registrace každý pracovní den. Mládež do 15 let očkujeme bez registrace v pondělí a středu, nově v odpoledních hodinách od 13 do 14 hodin. Stačí přijít a mít kartu pojišťovny a občanku nebo pas (cizinci).

Očkování bez registrace dospělí 16+
  • každý pracovní den 8 - 12  a 13 - 15 hod - platí do konce září 
Očkování bez registrace mládež 12 až 15 let
  • každé pondělí a středu 13 - 14 hod - u očkování bude přítomen pediatr, zájemci musí přijít v doprovodu zákonného zástupce / rodiče.

Paralelně probíhá i očkování s registrací

K očkování je stále možné se i registrovat a vybrat si termín dle nabídky očkovacího místa. Registrace probíhá přes Centrální rezervační systém, který provozuje ministerstvo zdravotnictví  registrace.mzcr.cz

Co vás dále hlavně zajímá

Jak se objednat k očkování?

Vytvořte registraci na webu registrace.mzcr.cz a vyberte si očkovací místo "Domažlická nemocnice". Až přijdete na řadu a obdržíte esemeskou PIN2, proveďte rezervaci termínu na rezervace.mzcr.cz 

Kde se očkuje / kontakt?

Očkujeme v nemocnici Kozinova 292, Domažlice ve 4. NP nad vestibulem. Přístup je bezbariérový. Kontakt: 379 710 290 (PO-PÁ 8-14 h)

Čím v Domažlicích očkujete?

Během srpna budeme očkovat převážně vakcínou Pfizer BioNTech (Comirnaty) a v menším množství i vakcínou Moderna. V první polovině srpna můžeme mít i omezené množství vakcíny Janssen.  

Obdržím certifikát už po první dávce očkování?

Certifikát o absolvování očkování ať už první nebo druhou dávkou si lze stáhnout na portálu ÓČKO - https://ocko.uzis.cz. Více v Častých dotazech.


Zápatí - další informace

ESF

Copyright ©2021 Nemocnice Plzeňského kraje
Created by Beneš & Michl.