Neformální setkání těhotných žen s vedením porodnice

Vše, co Vás zajímá o těhotenství, porodu, prvních dnech novorozence i samotné porodnici Domažlické nemocnice, se  dozvíte při pravidelných neformálních setkáních s lékařem gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Jakubem Machem. Setkání se konají zpravidla třetí čtvrtek v měsíci od 16 hodin. Sraz je vždy v zasedací místnosti u ředitelství ve 4. podlaží (přes halu proti porodnici). Vítány jsou nejen těhotné ženy, ale doporučujeme vzít i partnera / tatínka nebo jiný doprovod, který si přejete mít u sebe při porodu.    

  • čtvrtek 20. června - 16:00
  • červencové setkání se kvůli čerpání dovolené nekoná 
  • čtvrtek 15. srpna - 16:00
  • čtvrtek 19. září - 16:00
  • čtvrtek 17. října - 16:00
  • čtvrtek 21. listopadu - 16:00
  • čtvrtek 19. prosince - 16:00

MUDr. Jakub Mach je u rodiček a pacientek velmi oblíbený pro svoji emapatii, snahu vyjít vstříc požadavkům rodiček, trpělivost vše správně a srozumitelně vysvětlit a samozřejmě i pro svoje odborné medicínské znalosti. Řadu let působil v Německu a do roku 2021 byl primářem ve Stodské nemocnici.       

Jeho mottem je, že "úspěšný porod začíná dialogem". Ochotně komunikuje s budoucími rodičkami, aby jedna z nejvýznamnějších událostí jejich života byla i tou nejpříjemnější. Kromě běžné návštěvy ambulance jsou právě debaty vhodné k započetí vzájemného dialogu. Na setkání jsou vítáni i partneři rodiček. MUDr. Jakub Mach je připravem zodpovědět veškeré dotazy a to jak v rámci debaty, tak případně individuálně a je připraven vyslechnout si a konzultovat představy žen o průběhu jejich porodu či pobytu v porodnici.  

Neformálního setkání se s informacemi o péči o dítě účastní nově také dětská sestřička. Více zde: www.domazlice.nemocnicepk.cz/tiskove-zpravy/neformalni-setkani-s-tehotnymi-budou-v-domazlicich-atraktivnejsi-detska-sestricka-popise-peci-o-novorozence/ 

Prohlídka porodnice je možná i mimo termíny setkání. Porodnici si mohou budoucí rodičky i jejich doprovod prohlédnout i kdykoli mimo termín setkání. 

Bližší info na 379 710 116 nebo bozena.volfova@domazlice.nemocnicepk.cz nebo na 603 553 771 (MUDr. Mach)

žena

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2024 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.