Neformální setkání těhotných žen s vedením porodnice

Vše, co Vás zajímá o těhotenství, porodu, prvních dnech novorozence i samotné porodnici Domažlické nemocnice, se  dozvíte při pravidelných neformálních setkáních s lékařem gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Jakubem Machem. Setkání se konají zpravidla třetí čtvrtek v měsíci a pozor !!! nově od 16 hodin

  • čtvrtek 21. prosince - 16:00
  • čtvrtek 18. ledna 2024 - 16:00
  • čtvrtek 15. února - 16:00

MUDr. Jakub Mach už dříve v naší nemocnici působil. Byl u rodiček a pacientek velmi oblíbený pro svoji emapatii, snahu vyjít vstříc požadavkům rodiček, trpělivost vše správně a srozumitelně vysvětlit a samozřejmě i pro svoje odborné medicínské znalosti. Řadu let působil v Německu a v posledních letech byl primářem ve Stodské nemocnici. Nyní bude úzce spolupracovat opět i s gynekologicko porodnickým oddělením Domažlické nemocnice, kde se bude mj. účastnit právě neformálních debat s těhotnými ženami. Na všechny se moc těší.      

Jeho mottem je, že "úspěšný porod začíná dialogem". Ochotně komunikuje s budoucími rodičkami, aby jedna z nejvýznamnějších událostí jejich života byla i tou nejpříjemnější. Kromě běžné návštěvy ambulance jsou právě debaty vhodné k započetí vzájemného dialogu. Na setkání jsou vítáni i partneři rodiček. MUDr. Jakub Mach je připravem zodpovědět veškeré dotazy a to jak v rámci debaty, tak případně individuálně a je připraven vyslechnout si a konzultovat představy žen o průběhu jejich porodu či pobytu v porodnici.  

Prohlídka porodnice je možná i mimo termíny setkání. Porodnici si mohou budoucí rodičky i jejich doprovod prohlédnout i kdykoli mimo termín setkání. 

Bližší info na 379 710 116 nebo bozena.volfova@domazlice.nemocnicepk.cz nebo na 603 553 771 (MUDr. Mach)

žena

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2023 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.