Také v nemocnicích chodil Mikuláš

6. 12. 2018

AKTUALITA

Také v některých nemocnicích Plzeňského kraje chodil včera Mikuláš. Pacientům i personálu rozdával dobrou náladu a drobné dárky.

Nemocnice Horažďovice

Mikuláš výhradně s nebeským doprovodem zavítal třeba do Nemocnice následné péče Horažďovice. V podání členů Křesťanského společenství z Horažďovic, kterým tímto děkujeme, obešel všech 55 pokojů, kde všem pacientům rozdal drobné darečky a společně zahráli na kytaru a zazpívali adventní a vánoční písničky.

Stodská nemocnice

Do Stodské nemocnice jezdí každým rokem Mikuláš, Anděl a čertové koňským spřežením a jinak tomu nebylo ani letos. Dětské oddělení bylo sváteční návštěvou úplně plné. Každý malí pacient obdržel nějakou dobrotu. 

Oddělení následné péče pro své pacienty a klienty zase uspořádalo čertovský den (viz fotogalerie).

Domažlická nemocnice

Domažlická nemocnice spojila 5. prosinec s akcí pro klienty nižších ročníků a uspořádala pro ně Seniorské odpoledne, kde vystoupila například taneční skupina Hanka Klubu seniorů Domažlice.

Na přípravě akce se dále podílel Český červený kříž a studenti Střední zdravotnické školy v Domažlicích, kteří provedli zájemcům některá preventivní vyšetření. Zároveň se ale zhostili rolí Mikuláše, anděla a čertů a celou akci uváděli a samozřejmě zamířili předat dárky nejen na dětské oddělení. 

Klatovská nemocnice

V Klatovské nemocnici, největší z nemocnic Plzeňského kraje, obešli pacienty i návštěvníky dokonce tři průvody Mikulášů, andělů a čertů. Kromě oddělení malých dětí, byli i na oddělení větších dětí a odd. následné péče.      

 

 


Zpět

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2022 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.