Upravujeme termíny očkování bez registrace na tři dny v týdnu. Klesá zájem

8. 2. 2022

KRÁTKÁ INFORMACE

Z důvodu průběžně klesajícího zájmu o očkování upraví Očkovací místo Domažlické nemocnice od příštího týdne (14. února) pro dospělé termíny očkování bez předchozí registrace, a to na tři dny v týdnu. "Nově budeme bez registrace očkovat dospělé tři dny v týdnu, a to v pondělí středu a pátek vždy od 8 do 12 a od 13 do 15 hodin," říká vedoucí domažlického očkovacího centra Monika Hubáčková. "Děkujdeme za pochopení."

Očkování mládeže od 12 do 15 let bez registrace zůstává stejné a je vždy v pondělí a středu od 13 do 14 hodin. Očkování s registrací je nadále dle časů rezervace termínu.

Očkování bez registrace - dospělí 16+
  • do 11. 2. každý pracovní den 8 - 12 a 13 - 15 hod
  • od 14. 2. PO, ST a PÁ 8 - 12 a 13 - 15 hod
Očkování bez registrace - mládež 12 až 15 let