Darujte zdraví! Nemocniční lékárny opět nabízí dárkové poukázky

11. 10. 2019

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Přát někomu hodně zdraví či pevné zdraví je jedno z nejčastěji vyslovovaných přání nejen při narozeninách či svátku ale i v závěru roku v období adventu. Určitě takto mnohým ze svých příbuzných či přátel budete v prosinci přát i Vy. Nemusí ovšem zůstat jen u přání. Díky dárkovým poukázkám nemocničních lékáren je možné zdraví i darovat.   

Lékárny Nemocnic Plzeňského kraje opět připravily dárkové poukázky ve třech různých hodnotách 300, 500 a 1000 korun, které mohou lidé dát svým nejbližším jako originální dárek, ať už k Vánocům nebo k jakékoli jiné vhodné příležitosti.

"Dárkové poukázky ve stylové grafice jsou k dostání přímo v lékárnách Domažlické, Klatovské, Stodské i Rokycanské nemocniceě. Jejich platnost je půl roku od pořízení. Obdarovaný je může použít na nákup jakéhokoli volně prodejného lékárenského sortimentu - od přípravků na klouby či lepší spánek, přes vitamíny nebo bylinné čaje až po zdravotní kosmetiku nebo pomůcky. Vybrat si lze z tisíců položek," říká vedoucí lékárnice Klatovské nemocnice Zdenka Kojanová

Poukázky lze využít i k nákupu přípravků z akčních letáků. Aktuální letáky jsou zveřejněné na webech nemocničních lékáren:  

 


Zpět

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR

Copyright ©2022 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.

× Jste s naší péčí spokojeni?
Prosíme, podělte se o vaše zkušenosti! Děkujeme.