Darujte zdraví - Lékárny nemocnic nabízejí celoročně dárkové poukázky

28. 12. 2018

NOVINKA

Lékárny nemocnic Plzeňského kraje nabízí nově dárkové poukázky v hodnotě 300, 500 nebo 1000 korun, které lze poskynout jako dárek vašim blízkým nebo přátelům při jakékoli příležitosti. Poukázka slouží k nákupu volně prodejného lékárenského sortimentu. Platnost poukázky je minimálně půl roku od vystavení. Poukázky jsou zpracované již v "dárkové" grafice, aby obdarovaný vnímal hodnotu daru, který mu poskytujete.

Přát někomu hodně zdraví či pevné zdraví je jedno z nejčastěji vyslovovaných přání ať už při narozeninách, svátku ale i při dalších příležitostech. Určitě takto mnohým ze svých příbuzných či přátel přejete i Vy. Nemusí ovšem zůstat jen u přání. Díky novince, kterou nabízí lékárny nemocnic Plzeňského kraje, je možné zdraví i darovat.

Lékárny Domažlické, Klatovské, Rokycanské a Stodské nemocnice pro Vás totiž připravily dárkové poukázky ve třech různých hodnotách, které můžete svým nejbližším dát jako originální dárek, ať už k Vánocům nebo k jakékoli jiné vhodné příležitosti. Dárkové poukázky ve stylové grafice jsou k dostání přímo v  lékárnách. Jejich platnost je minimálně půl roku od pořízení. Obdarovaný je může použít na nákup jakéhokoli volně prodejného lékárenského sortimentu - od přípravků na klouby či lepší spánek, přes vitamíny nebo bylinné čaje až po zdravotní kosmetiku nebo pomůcky. Vybrat si lze z tisíců položek, z nichž všechny splní naše společné přání – DAROVAT ZDRAVÍ.

RN 300

RN 500