Mzdový účetní - specialista

Domažlická nemocnice

Do týmu mzdové účtárny Skupiny Nemocnice Plzeňského kraje hledáme samostatného mzdového specialistu. Možná volba výkonu práce - Klatovy, Domažlice, Stod

Náplň práce

  • zpracování mezd včetně mzdové závěrky
  • vedení mzdové agendy (hlášení, přehledy, statistiky, aj.)
  • činnosti spojené s agendou daní z příjmů ze závislé činnosti a ročním zúčtováním daně z příjmů FO
  • zpracování agendy exekucí, nemocenských dávek, odškodnění úrazů a nemocí z povolání
  • kontroly a mzdové analýzy ve spolupráci s personalisty nemocnic

Co požadujeme

  • praxe min. 3 roky s komplexní mzdovou agendou pro 100+ zaměstnanců
  • výbornou znalost mzdové a pracovně-právní legislativy
  • pečlivost, odpovědnost, komunikační dovednosti

Co nabízíme

  • HPP, plný úvazek
  • podporu dalšího odborného vzdělávání a rozvoje
  • práci v přátelském týmu personalistek a mzdových účetních
  • finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
  • zaměstnanecké benefity
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • výběr místa výkonu práce: Domažlice / Klatovy / Stod

Více info / kontakt

Místo výkonu práce: Klatovy, Domažlice, Stod

Máte zájem o tuto pozici?

Dejte nám vědět! Vyplňte prosím tento formulář, zavolejte nám na +420 379 710 261
nebo napište na kariera@domazlice.nemocnicepk.cz.

Přetáhněte sem soubory, nebo klikněte na Procházet

* Povinné položky

Odesláním odpovědi souhlasím, aby pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici zpracovávala společnost Nemocnice Plzeňského kraje, a.s., IČO: 291 07 245, Vejprnická 56, 318 00 Plzeň mnou poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Více viz zde.

Zápatí - další informace

ESF EU - kopie MMR